Komentāri

23. janvāra Overtime TV raidījumā sporta lietpratēji Armands Puče, Valdis Valters un Guntis pazobojās par Latvijas labāko biatlonistu Andreju Rastorgujevu.

Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs svētdien Itālijas pilsētā Antholcā šaušanā pieļāva septiņas kļūdas un ierindojās 26. vietā sezonas sestajā Pasaules kausa (PK) posmā 15 kilometru distancē ar masu startu, bet divas dienas iepriekš Latvijas labākais biatlonists individuālajā distancē pieļāva sešas kļūdas stāvus šaušanā un palika aiz pieredzējušā Ilmāra Briča muguras.

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl