Komentāri

30. janvāra ”Overtime TV” raidījumā sporta eksperti Armands Puče, Valdis Valters un Guntis pārrunāja Rīgas ”Dinamo” pēdējā laika sniegumu. Puče centās nosaukt pozitīvās lietas diezgan bezcerīgajā sezonā, minot, ka jauniem hokejistiem tiek dota iespēja, kā arī Sanda Ozoliņa efekts uz rīdzinieku soliņa.

Rīgas ”Dinamo” šobrīd Rietumu konferencē atrodas noslēdzošajā – 14. – pozīcijā. Rīdzinieki 55 mačos iekrājuši 54 punktus un no priekšpēdējās vietas atpaliek par astoņiem punktiem. Puče sacīja, ka Rīgas ”Dinamo” šosezon cerības stariņš bijuši jaunie hokejisti – Balinskis, Lipsbergs, Kulda un Golovkovs, kuriem spēles laiks krietni pieaudzis. Tikmēr ”Overtime TV” vadītājs ļoti kritizēja galveno treneri Normundu Sējēju, bet uzteica asistentu Sandi Ozoliņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl