Komentāri

30. janvāra ”Overtime TV” raidījumā sporta eksperti Armands Puče, Valdis Valters un Guntis pārrunāja Rīgas ”Dinamo” pēdējā laika sniegumu. Puče centās nosaukt pozitīvās lietas diezgan bezcerīgajā sezonā, minot, ka jauniem hokejistiem tiek dota iespēja, kā arī Sanda Ozoliņa efekts uz rīdzinieku soliņa.

Rīgas ”Dinamo” šobrīd Rietumu konferencē atrodas noslēdzošajā – 14. – pozīcijā. Rīdzinieki 55 mačos iekrājuši 54 punktus un no priekšpēdējās vietas atpaliek par astoņiem punktiem. Puče sacīja, ka Rīgas ”Dinamo” šosezon cerības stariņš bijuši jaunie hokejisti – Balinskis, Lipsbergs, Kulda un Golovkovs, kuriem spēles laiks krietni pieaudzis. Tikmēr ”Overtime TV” vadītājs ļoti kritizēja galveno treneri Normundu Sējēju, bet uzteica asistentu Sandi Ozoliņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl