Komentāri

26. decembra Overtime TV raidījumā sporta pazinēji Valdis Valters, Armands Puče un Guntis apsprieda jauno Latvijas hokeja izlases treneri Bobu Hārtliju. Puče uzsvēra, ka Hārtlijs ir smaga rakstura cilvēks.

Hārtlijs NHL karjerā trenējis trīs klubus. No 1998. līdz 2003. gadam viņš vadīja “Avalanche” komandu, kurā pirmajās divās sezonās vēl spēlēja Latvijas hokeja leģenda Sandis Ozoliņš. No 2003. līdz 2008. gadam viņš bija Atlantas “Thrashers” galvenais treneris, bet no 2012. gada līdz iepriekšējās sezonas beigām Hārtlijs stūrēja Kalgari “Flames” klubu. Hārtlijs Latvijas izlases galvenā trenera amatā nomainīja pagaidu speciālistu Haraldu Vasiļjevu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl