Komentāri

26. decembra Overtime TV raidījumā sporta pazinēji Armands Puče, Valdis Valters un Guntis apsprieda gada Latvijas sporta notikumus. Tikmēr Guntis atcerējās smieklīgu piedzīvojumu un kautiņu kāzās Aizkrauklē.

Valters, Puče un Guntis sarunu iesāka latviešu boksera Maira Brieža sakarā, bet Guntis atcerējās ar saviem trakajiem piedzīvojumiem Aizkrauklē, kur kādās kāzās redzējis kārtīgu izboksēšanos. Tāpat Guntis sacīja, ka viņš skrien pa priekšu mašīnām un visi vēlas sporta pazinēju nolaupīt.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl