Komentāri

19. decembra Overtime TV raidījumā Armands Puče, Valdis Valters un Guntis pasmējās par Goldensteitas ”Warriors” spēlētāju Dreimondu Grīnu. Dažas dienas atpakaļ Kristaps Porziņģis laukumā tikās ar Grīnu, bet Puče atminējās, ka augustā ASV izlases basketbolists iekūlās skandālā.

Neilgi pirms Riodežaneiro olimpisko spēļu sākuma Grīns, izmantojot ”Snapchat” aplikāciju, netīšām pusei pasaules publicēja bildi ar savām ģenitālijām. Sportists pēcāk taisnojās un sacīja, ka tas noticis nejauši un bilde bijusi domāta draudzenei. Par ”Snapchat” izmantošanu pazobojās Armands Puče, tikmēr Guntis studijā arīdzan mēģināja atkārtot Grīna iespēto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl