Komentāri

Armands Puče, Valdis Valters, Viktorija Kamaza un Guntis turpina par sportu stāstīt profesionāļiem, amatieriem un mājsaimniecēm saprotamā valodā, saucot lietas īstajos vārdos un parādot Latvijas sporta zvaigznes vēl neredzētos rakursos!

Gada pēdējā raidījumā Latvijai svarīgie notikumi ir sakārtoti īpāšās rubrikā. ”Nebija jau tik sūdīgi…” iekļuva mūsu sasniegumi – Latvijas komandas Parādes tērpi Rio olimpiskajās spēlēs, volejbola un handbola izlases, kas klauvēja pie pasaules un Eiropas čempionātu finālturnīru durvīm,

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zigismunda Sirmā Eiropas čempiona tituls, Danas Reiznieces-Ozolas uzvara pār pasaules čempioni šahā, tenisisti Ernests Gulbis, Aļona Ostapenko un Anastasija Sevastova, kā arī Latvijas izlase hokejā, kas joprojām saglabājusi vietu pasaules hokeja elitē!

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl