Komentāri

Armands Puče, Valdis Valters, Viktorija Kamaza un Guntis turpina par sportu stāstīt profesionāļiem, amatieriem un mājsaimniecēm saprotamā valodā, saucot lietas īstajos vārdos un parādot Latvijas sporta zvaigznes vēl neredzētos rakursos!

Gada pēdējā raidījumā Latvijai svarīgie notikumi ir sakārtoti īpāšās rubrikā. ”Nebija jau tik sūdīgi…” iekļuva mūsu sasniegumi – Latvijas komandas Parādes tērpi Rio olimpiskajās spēlēs, volejbola un handbola izlases, kas klauvēja pie pasaules un Eiropas čempionātu finālturnīru durvīm,

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zigismunda Sirmā Eiropas čempiona tituls, Danas Reiznieces-Ozolas uzvara pār pasaules čempioni šahā, tenisisti Ernests Gulbis, Aļona Ostapenko un Anastasija Sevastova, kā arī Latvijas izlase hokejā, kas joprojām saglabājusi vietu pasaules hokeja elitē!

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl