Komentāri

6. februāra ”Overtime TV” raidījumā sporta pazinēji Valdis Valters, Armands Puče un Gutnis apsprieda latviešu bobslejista Oskara Melbārža un viņa vadītā četrinieka lielisko sniegumu PK posmā Īglsā. Tikmēr raidījuma vadītāji ”iesmēja” par faktu, ka latviešu radītais bobs pēc finiša gandrīz notrieca vairākus trases darbiniekus.

Oskara Melbārža vadītais četrinieks Austrijas trasē Īglsā sestdien izcīnīja uzvaru Pasaules kausa septītā posma sacensībās, kas bija noslēdzošās pirms šomēnes gaidāmajām planētas meistarsacīkstēm. Pēc otrā brauciena finiša kamanas aizslīdēja atpakaļ trasē, boba aizmugurējai daļai atsitoties pret malu un tiekot sabojātai. Otro vietu ieņēma Riko Pēters, kurš Melbārdim divu braucienu summā zaudēja piecas sekundes simtdaļas, bet vēl sekundes simtdaļu lēnāks bija amerikānis Stīvens Holkombs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl