VIDEO: Lipmans pret Rīgas Dinamo?

Komentāri

30. maija Overtime TV raidījumā spora eksperti Valdis Valters, Armands Puče un Guntis pārrunāja Latvijas Hokeja federācijas prezidenta Kirova Lipmana izteikumus par savu etnisko piederību un Rīgas Dinamo akcionāra Jura Savicka atbildi.

Kādu laiku atpakaļ portāla Sportfakt.ru publicētajā intervijā Lipmans dalījās pārdomās par latviešiem, izsakoties, “ja es nebūtu ebrejs, bet latvietis, viņi mani nēsātu uz rokām”. Šī intervija izpelnījās plašu sabiedrības rezonansi Latvijā, izraisot pretrunīgu attieksmi pret LHF prezidentu. Taču federācija skaidro, ka tās vadītāja izteikumi ir pārprasti un neesot patiesi. Interesanti, ka neilgi pēc tam hokeja klubs Rīgas Dinamo izplatīja paziņojumu, kurā asi kritizēja Lipmana kunga sniegto viedokli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Lipmans pret Rīgas Dinamo?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl