Komentāri

Nelielu sašutumu sporta pasaulē izraisījis Latvijas Olimpiskās vienības sastāvs. Tajā sportisti sadalīti ”A” un ”B” sastāvos, un tajos krasi atšķiras piešķirtais finansējums. Vai sportisti savā starpā arī cīnās par naudu?

“A” sastāvā esošie sportisti saņem aptuveni 3000 tūkstošu eiro stipendiju mēnesī, bet ”B” sastāva sportistiem tā ir no 900 līdz 1000 eiro. Tikmēr Overtime TV vadītāji Armands Puče un Valdis Valters diskutēja, vai tas ir godīgi, ka ”A” sastāvs saņem gandrīz trīs reizes vairāk. Piemēram, divkārtējais olimpiskais BMX čempions Māris Štrombergs, kuram Rio bija neveiksmīgs starts, atstāts ”A” sastāvā, turpretim šķēpmetēja Madara Palameika, kā arī pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš ir ”B” sastāvā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl