Komentāri

Nelielu sašutumu sporta pasaulē izraisījis Latvijas Olimpiskās vienības sastāvs. Tajā sportisti sadalīti ”A” un ”B” sastāvos, un tajos krasi atšķiras piešķirtais finansējums. Vai sportisti savā starpā arī cīnās par naudu?

“A” sastāvā esošie sportisti saņem aptuveni 3000 tūkstošu eiro stipendiju mēnesī, bet ”B” sastāva sportistiem tā ir no 900 līdz 1000 eiro. Tikmēr Overtime TV vadītāji Armands Puče un Valdis Valters diskutēja, vai tas ir godīgi, ka ”A” sastāvs saņem gandrīz trīs reizes vairāk. Piemēram, divkārtējais olimpiskais BMX čempions Māris Štrombergs, kuram Rio bija neveiksmīgs starts, atstāts ”A” sastāvā, turpretim šķēpmetēja Madara Palameika, kā arī pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš ir ”B” sastāvā.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl