Komentāri

Nelielu sašutumu sporta pasaulē izraisījis Latvijas Olimpiskās vienības sastāvs. Tajā sportisti sadalīti ”A” un ”B” sastāvos, un tajos krasi atšķiras piešķirtais finansējums. Vai sportisti savā starpā arī cīnās par naudu?

“A” sastāvā esošie sportisti saņem aptuveni 3000 tūkstošu eiro stipendiju mēnesī, bet ”B” sastāva sportistiem tā ir no 900 līdz 1000 eiro. Tikmēr Overtime TV vadītāji Armands Puče un Valdis Valters diskutēja, vai tas ir godīgi, ka ”A” sastāvs saņem gandrīz trīs reizes vairāk. Piemēram, divkārtējais olimpiskais BMX čempions Māris Štrombergs, kuram Rio bija neveiksmīgs starts, atstāts ”A” sastāvā, turpretim šķēpmetēja Madara Palameika, kā arī pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš ir ”B” sastāvā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl