Komentāri

24. oktobra Overtime TV raidījumā sporta eksperti Valdis Valters, Armands Puče un Guntis pārrunāja jaunās vēsmas Latvijas hokejā, kā arī faktu, ka vairāki izlases spēlētāji, tostarp Kaspars Daugaviņš, federācijai uzdāvinājuši 40 tūkstošus eiro.

“Apzināmies, ka katram ar hokeju saistītam cilvēkam būtu jāpieliek roka, lai veicinātu sporta veida attīstību un sekmētu piramīdas veidošanos, sākot no bērnu hokeja līdz pat pieaugušo izlasei un profesionālajam sportam. Mainoties cilvēkiem un esošajai situācijai Latvijas hokeja saimniecībā, saprotam, ka arī mēs nevaram palikt vienaldzīgi, tādēļ esam gatavi palīdzēt Latvijas hokejam ne tikai spēles laukumā, bet arī finansiāli, ziedojot 40 000 eiro Latvijas Bērnu un jaunatnes hokeja čempionātam,” teikts Latvijas hokejistu atklātajā vēstulē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Latvijas hokejā jaunas vēsmas

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl