Komentāri

19. decembra Overtime TV raidījumā viesojās leģendārais Latvijas izlases vārtsargs Artūrs Irbe. Par ”mūri” dēvētais hokejists pastāstīja, ka šobrīd pelnīti atpūšas pēc garās karjeras un izbauda dzīvi laukos.

49 gadus vecais Irbe savas sportista gaitas noslēdza 2008. gadā, bet pēc tam strādāja par vārtsargu treneri NHL. Vispirms Vašingtonas ”Capitals” vienībā, bet pēc tam kopā ar Tedu Nolanu un Zemgu Girgensonu darbojās Bufalo ”Sabres” komandā. Raidījumā ”Overtime TV” Irbe atklāja, kā šobrīd rit dzīve: “Ikdiena paiet tā, kā biju izsapņojis un iecerējis. Beigšu spēlēt “hoķi”, pārcelšos uz laukiem un varēšu ar ģimeni pavadīt laiku pie jūriņas. Un tā tas pašlaik arī notiek,” pastāstīja bijušais hokejists.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Foto: Artūra Irbes dzīve

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl