Komentāri

19. decembra Overtime TV raidījumā viesojās leģendārais Latvijas izlases vārtsargs Artūrs Irbe. Par ”mūri” dēvētais hokejists pastāstīja, ka šobrīd pelnīti atpūšas pēc garās karjeras un izbauda dzīvi laukos.

49 gadus vecais Irbe savas sportista gaitas noslēdza 2008. gadā, bet pēc tam strādāja par vārtsargu treneri NHL. Vispirms Vašingtonas ”Capitals” vienībā, bet pēc tam kopā ar Tedu Nolanu un Zemgu Girgensonu darbojās Bufalo ”Sabres” komandā. Raidījumā ”Overtime TV” Irbe atklāja, kā šobrīd rit dzīve: “Ikdiena paiet tā, kā biju izsapņojis un iecerējis. Beigšu spēlēt “hoķi”, pārcelšos uz laukiem un varēšu ar ģimeni pavadīt laiku pie jūriņas. Un tā tas pašlaik arī notiek,” pastāstīja bijušais hokejists.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Foto: Artūra Irbes dzīve

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl