Komentāri

30. janvāra ”Overtime TV” raidījumā sporta pazinēji Valdis Valters, Armands Puče un Guntis apsprieda jauno Mārupes hokeja halles atklāšanu, kā arī leģendas Helmuta Baldera krekla iemūžināšanu.

Leģendārā latviešu hokejista un uzbrucēja krekls šobrīd nav iemūžināts nedz no Latvijas Hokeja federācijas puses, turklāt arī Rīgas ”Dinamo” nav to paveikusi. Vienīgais iemūžinātais krekls pie ”Arēna Rīga” griestiem ir Sanda Ozoliņa. Puče un Valters sacīja, ka Balderim netiek izrādīts pienācīgs gods, taču galvenais iemesls, kāpēc krekls skaisti neplīvo, ir leģendārā hokejista nesaskaņas ar Juri Savicki un LHF vadību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Helmuts Balderis – Latvijas hokeja leģenda

Video

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl