Komentāri

23. janvāra Overtime TV raidījumā sporta pazinēji Armands Puče, Valdis Valters un Guntis pārrunāja Latvijas iespējamību 2021. gadā kopā Baltkrieviju rīkot pasaules čempionātu hokejā.

“Ir ļoti daudz darba līdz 19. maijam. Pirmkārt, brauks komisija, kas ir pašsaprotama lieta. Mazāk redzamā daļa ir panākt pozitīvu balsojumu. Darbs ar nacionālajām federācijām, vizītes uz valstīm, kuras balsos. Tāpat arī politiskās vides izmantošana, jo daudzās valstīs šie jautājumu tiek skatīti politiski. Būs saspringti trīs mēneši, lai panāktu pozitīvu balsojumu. Šobrīd kopā ar Minsku esam ļoti vērā ņemams spēks. Šeit ir daudz aspekti, līdzjutēji, mīlestība pret hokeju, infrastruktūra, prestižs un citas lietas. Skaidrs, ka Somija ir hokeja lielvalsts, bet Latvija un Baltkrievija ir hokeja sirds,” intervijā par PČ sacīja Kalvītis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl