Komentāri

19. decembra Overtime TV raidījumā pie sporta pazinējiem Valda Valtera, Armanda Pučes un Gunta viesojās bijušais Latvijas hokeja izlases vārtsargs Artūrs Irbe. Par ”mūri” dēvētais hokejists atminējās lēmumu atteikt PSRS izlasei un par to saka ”paldies” kādam īpašam cilvēkam.

“1991. gada janvāris – barikādes. Mēs džeki, ģimenes ejam uz Vecrīgu, vedam tējas un trallinām. Valda forša atmosfēra[…]. Tas brīdis man apziņā ir ļoti skaidri palicis. Es būtu laimīgs, ja es varētu satikt to cilvēku, kurš man toreiz uzrunāja un atpazina bargajā salā. Mēs visi Doma laukumā atradāmies un viens cilvēks atpazina un teica: “Artūr, Tu arī ar mums šeit?”[…]. Esmu ļoti pateicīgs tam cilvēkam, kurš šo jautājumu uzdeva,” atminas Irbe.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl