Komentāri

19. decembra Overtime TV raidījumā pie sporta pazinējiem Valda Valtera, Armanda Pučes un Gunta viesojās bijušais Latvijas hokeja izlases vārtsargs Artūrs Irbe. Par ”mūri” dēvētais hokejists atminējās lēmumu atteikt PSRS izlasei un par to saka ”paldies” kādam īpašam cilvēkam.

“1991. gada janvāris – barikādes. Mēs džeki, ģimenes ejam uz Vecrīgu, vedam tējas un trallinām. Valda forša atmosfēra[…]. Tas brīdis man apziņā ir ļoti skaidri palicis. Es būtu laimīgs, ja es varētu satikt to cilvēku, kurš man toreiz uzrunāja un atpazina bargajā salā. Mēs visi Doma laukumā atradāmies un viens cilvēks atpazina un teica: “Artūr, Tu arī ar mums šeit?”[…]. Esmu ļoti pateicīgs tam cilvēkam, kurš šo jautājumu uzdeva,” atminas Irbe.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl