Komentāri

19. decembra Overtime TV raidījumā pie sporta pazinējiem Valda Valtera, Armanda Pučes un Gunta viesojās bijušais Latvijas hokeja izlases vārtsargs Artūrs Irbe. Par ”mūri” dēvētais hokejists atminējās lēmumu atteikt PSRS izlasei un par to saka ”paldies” kādam īpašam cilvēkam.

“1991. gada janvāris – barikādes. Mēs džeki, ģimenes ejam uz Vecrīgu, vedam tējas un trallinām. Valda forša atmosfēra[…]. Tas brīdis man apziņā ir ļoti skaidri palicis. Es būtu laimīgs, ja es varētu satikt to cilvēku, kurš man toreiz uzrunāja un atpazina bargajā salā. Mēs visi Doma laukumā atradāmies un viens cilvēks atpazina un teica: “Artūr, Tu arī ar mums šeit?”[…]. Esmu ļoti pateicīgs tam cilvēkam, kurš šo jautājumu uzdeva,” atminas Irbe.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl