Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

3. oktobra Overtime TV raidījumā sporta eksperti Valdis Valters, Armands Puče un Guntis priecājās par mūsu diviem latviešu spēlētājiem NBA – Dāvi Bertānu un Kristapu Porziņģi. Ar ko abi spēlētāji spēs pārsteigt basketbola draugus šajā sezonā?

Kristapam Porziņģim Ņujorkas Knicks rindās būs otrā sezona basketbola mekā, turpretim Dāvim Bertānam Sanantonio Spurs komandā – debijas gads. Abiem spēlētājiem būs arī krasi atšķirīgas lomas vienībās. Pagājušās sezonas otrs labākais debitants Kristaps Porziņģis būs viens no ņujorkiešu līderiem, bet Bertānam, visticamāk, būs jāpriecājas par dažām minūtēm laukumā. Overtime TV eksperti pārrunāja abu iespējamās intrigas. Vai Porziņģis spēs progresēt un vai Bertāns nostiprināsies Spurs rindās?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Divi latvieši NBA! Kādas intrigas Porziņģis un Bertāns mums piedāvās?

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl