Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

3. oktobra Overtime TV raidījumā sporta eksperti Valdis Valters, Armands Puče un Guntis priecājās par mūsu diviem latviešu spēlētājiem NBA – Dāvi Bertānu un Kristapu Porziņģi. Ar ko abi spēlētāji spēs pārsteigt basketbola draugus šajā sezonā?

Kristapam Porziņģim Ņujorkas Knicks rindās būs otrā sezona basketbola mekā, turpretim Dāvim Bertānam Sanantonio Spurs komandā – debijas gads. Abiem spēlētājiem būs arī krasi atšķirīgas lomas vienībās. Pagājušās sezonas otrs labākais debitants Kristaps Porziņģis būs viens no ņujorkiešu līderiem, bet Bertānam, visticamāk, būs jāpriecājas par dažām minūtēm laukumā. Overtime TV eksperti pārrunāja abu iespējamās intrigas. Vai Porziņģis spēs progresēt un vai Bertāns nostiprināsies Spurs rindās?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Divi latvieši NBA! Kādas intrigas Porziņģis un Bertāns mums piedāvās?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl