Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

3. oktobra Overtime TV raidījumā sporta eksperti Valdis Valters, Armands Puče un Guntis priecājās par mūsu diviem latviešu spēlētājiem NBA – Dāvi Bertānu un Kristapu Porziņģi. Ar ko abi spēlētāji spēs pārsteigt basketbola draugus šajā sezonā?

Kristapam Porziņģim Ņujorkas Knicks rindās būs otrā sezona basketbola mekā, turpretim Dāvim Bertānam Sanantonio Spurs komandā – debijas gads. Abiem spēlētājiem būs arī krasi atšķirīgas lomas vienībās. Pagājušās sezonas otrs labākais debitants Kristaps Porziņģis būs viens no ņujorkiešu līderiem, bet Bertānam, visticamāk, būs jāpriecājas par dažām minūtēm laukumā. Overtime TV eksperti pārrunāja abu iespējamās intrigas. Vai Porziņģis spēs progresēt un vai Bertāns nostiprināsies Spurs rindās?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Divi latvieši NBA! Kādas intrigas Porziņģis un Bertāns mums piedāvās?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl