Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

3. oktobra Overtime TV raidījumā sporta eksperti Valdis Valters, Armands Puče un Guntis priecājās par mūsu diviem latviešu spēlētājiem NBA – Dāvi Bertānu un Kristapu Porziņģi. Ar ko abi spēlētāji spēs pārsteigt basketbola draugus šajā sezonā?

Kristapam Porziņģim Ņujorkas Knicks rindās būs otrā sezona basketbola mekā, turpretim Dāvim Bertānam Sanantonio Spurs komandā – debijas gads. Abiem spēlētājiem būs arī krasi atšķirīgas lomas vienībās. Pagājušās sezonas otrs labākais debitants Kristaps Porziņģis būs viens no ņujorkiešu līderiem, bet Bertānam, visticamāk, būs jāpriecājas par dažām minūtēm laukumā. Overtime TV eksperti pārrunāja abu iespējamās intrigas. Vai Porziņģis spēs progresēt un vai Bertāns nostiprināsies Spurs rindās?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Divi latvieši NBA! Kādas intrigas Porziņģis un Bertāns mums piedāvās?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl