Komentāri

Šajā intervijā nemocīju Valdi ar jautājumiem par basketbolu vai sporta prognozēm, bet pajautāju par viņa aktivitātēm sociālajos tīklos, par mīlestību pret numeroloģiju, zvaigžņu slimību un sporta pasākumu apmeklēšanu.

Šoreiz parunājos ar savu Overtime TV kolēģi Valdi Valteru. Pirmkārt, cienu viņu kā izcilu sportistu, basketbola leģendu, kurš ir kļuvis par pasaules un divkārtējo Eiropas čempionu PSRS izlases sastāvā! Otrkārt, vienmēr esmu apbrīnojusi Valdi par prasmi pasniegt un aizstāvēt savu viedokli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl