Uz Overtime TV studiju atceļo FIBA EuroBasket trofeja

Komentāri
Uz Overtime TV studiju atceļo FIBA EuroBasket trofeja
Foto: Sabīne Zvirbule

Pirmdien, 3. aprīļa raidījumā, Overtime TV studijā atceļoja FIBA EuroBasket trofeja, kura šī gada 17. septembrī nonāks Eiropas basketbola čempionāta spēcīgākās vīriešu komandas rokās!

Eiropas čempionāta finālturnīrs 2017.gadā notiks no 31.augusta līdz 17.septembrim. Priekšsacīkstes notiks Helsinkos (Somija), Klužā – Napokā (Rumānija), Stambulā (Turcija) un Telavivā (Izraēla), bet izslēgšanas turnīrs risināsies Stambulā. Latvija ielozēta D grupā, kas spēlēs Stambulā, kur arī risināsies izšķirošās spēles. Kopā ar Latviju šajā grupā būs mājiniece Turcija, tās izvēlētā partnere Krievija, Serbija, Beļģija un Lielbritānija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

MTG ir ieguvis ekskluzīvas tiesības Latvijā pārraidīt FIBA sieviešu un vīriešu valstsvienību sacensības laika periodā no 2017. līdz 2021.gadam. Kvalifikācijas un finālturnīru nozīmīgākās translācijas būs redzamas Viasat Sport Baltic sporta kanālā un citos MTG kanālos, kā arī digitālajā video satura platformā Viaplay.

Līguma darbības laikā MTG kanāli pārraidīs FIBA EuroBasket 2017, FIBA Pasaules kausa 2019 un FIBA EuroBasket 2021 kvalifikācijas un finālturnīra spēles vīriešiem. Tāpat MTG kanāli pārraidīs sieviešu sacensības: FIBA EuroBasket 2017, 2019 un 2021, FIBA Pasaules kausa 2018 spēles, kā arī – olimpiskās kvalifikācijas turnīrus vīriešiem un sievietēm pirms 2020. gada olimpiskajām spēlēm.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl