Komentāri

Raidījuma ”Overtime TV” daiļā Viktorija devās pie Latvijas izlases hokejistiem – Ivara Punnenova un Ronalda Ķēniņa, uzdodot seksīgos jautājumus. Daži no tiem pamatīgi samulsināja mūsu spēlētājus un sportistiem nācās nedaudz palauzīt galvu, lai atbildētu.

Viktorija uzdeva tādus jautājumus, kā: ”Kāds ir labas slīdēšanas noslēpums? Seksīgākais hokeja elements? Tavs ilgākais kontakts ar pretinieku?” Tomēr divdomīgie jautājumi dažbrīd nedaudz izsita no līdzsvara hokejistus un tie izdomāja smieklīgas atbildes. Šorīt Latvijas izlase devās uz Daugavpili, kur piektdien un sestdien paredzētas divas pārbaudes ar Baltkrievijas izlasi, kas notiks Eiropas Hokeja izaicinājuma (EHC) ietvaros. Bet Pasaules čempionātā Ķelnē A apakšgrupā Latvija tiksies ar Krieviju, ASV, Zviedriju, Slovākiju, Vāciju, Dāniju un Itāliju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl