Komentāri

Raidījuma ”Overtime TV” daiļā Viktorija devās pie Latvijas izlases hokejistiem – Ivara Punnenova un Ronalda Ķēniņa, uzdodot seksīgos jautājumus. Daži no tiem pamatīgi samulsināja mūsu spēlētājus un sportistiem nācās nedaudz palauzīt galvu, lai atbildētu.

Viktorija uzdeva tādus jautājumus, kā: ”Kāds ir labas slīdēšanas noslēpums? Seksīgākais hokeja elements? Tavs ilgākais kontakts ar pretinieku?” Tomēr divdomīgie jautājumi dažbrīd nedaudz izsita no līdzsvara hokejistus un tie izdomāja smieklīgas atbildes. Šorīt Latvijas izlase devās uz Daugavpili, kur piektdien un sestdien paredzētas divas pārbaudes ar Baltkrievijas izlasi, kas notiks Eiropas Hokeja izaicinājuma (EHC) ietvaros. Bet Pasaules čempionātā Ķelnē A apakšgrupā Latvija tiksies ar Krieviju, ASV, Zviedriju, Slovākiju, Vāciju, Dāniju un Itāliju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl