Komentāri

3. aprīļa ”Overtime TV” raidījumā sporta eksperti Valdis Valters, Armands Puče un Guntis apsprieda Latvijas futbola izlases sniegumu Gruzijā, Latvijas kājbumbas sistēmas zemo līmeni, kā arī valstsvienībai veltīja interesantu dziesmu.

Latvijas izlase pagājušajā nedēļā pārbaudes spēlē kaunpilnā mačā viesos ar 0:5 kapitulēja Gruzijai. Pēc cīņas Pahars izteica gatavību atstāt amatu, bet pats par atkāpšanos nepaziņoja, tomēr vēlāk aizgāja. Pahars Latvijas izlases galvenā trenera amatu ieņēma kopš 2013. gada vasaras, kad atkāpās Aleksandrs Starkovs. Latvijas futbola leģenda izlasi vadīja 33 oficiālās izlašu spēlēs, kurās tika izcīnītas astoņas uzvaras, desmit reizes nospēlēts neizšķirti un 15 mačos zaudēts, bet vārtu attiecība šajos mačos bija 28:49 par sliktu Latvijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl