Komentāri

5. decembra Overtime TV raidījumā pēc divu nedēļu ceļojuma atgriezies Guntis, un šā svinīgā notikuma dēļ daiļā Viktorija sporta pazinējam veltīja dzeju. Arī Guntis nepalika atbildi parādā un Viktorijai dāvāja ziedus.

Guntis vispirms bija devies uz ASV, kur Disnejlendā apciemoja un satikās ar Donaldu Trampu, bet pēc tam devās uz cigāru dzimteni Kubu. Guntis dalījās atmiņās par Fidela Kastro bērēm, kurās kārtīgi ”koda”. Ļoti silti mīļoto vīrieti atpakaļ sagaidīja “Viktorijas Zonas” vadītāja, kura Guntim veltīja trāpīgas dzejas rindas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Viktorijas dzeja Guntim

Video: Guntis par ceļojumu

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl