Komentāri

5. decembra Overtime TV raidījumā pēc divu nedēļu ceļojuma atgriezies Guntis, un šā svinīgā notikuma dēļ daiļā Viktorija sporta pazinējam veltīja dzeju. Arī Guntis nepalika atbildi parādā un Viktorijai dāvāja ziedus.

Guntis vispirms bija devies uz ASV, kur Disnejlendā apciemoja un satikās ar Donaldu Trampu, bet pēc tam devās uz cigāru dzimteni Kubu. Guntis dalījās atmiņās par Fidela Kastro bērēm, kurās kārtīgi ”koda”. Ļoti silti mīļoto vīrieti atpakaļ sagaidīja “Viktorijas Zonas” vadītāja, kura Guntim veltīja trāpīgas dzejas rindas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Viktorijas dzeja Guntim

Video: Guntis par ceļojumu

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl