Komentāri

Par godu talantīgajam latviešu basketbolistam Kristapam Porziņģim tapusi jauna dziesma un jauna dokumentālā filma, savukārt Dāvis Bertāns pierāda savu meistarību Sanantonio Spurs rindās pirmssezonas pārbaudes spēlēs.

Īsfilma “Kristaps Porziņģis. There’s no place like home” (“Kristaps Porziņģis. Nekur nav tik labi kā mājās”) uzņemta šā gada vasarā pēc sportista veiksmīgi aizvadītās pirmās sezonas Ņujorkas Knicks.  Filma attēlo daļu no Porziņģa ikdienas Liepājā, kā arī vairākus pasākumus, ko sportists aizvadījis šajā vasarā. Gatavojoties nākamajai NBA sezonai, sportists Liepājā izmantojis trenažieru zāli, basketbola zāli, peldbaseinu, SPA kompleksu un stadionu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dokumentālās īsfilmas veidotāji ir animāciju un video izstrādes studija Sense Media. Kā pastāstīja īsfilmas režisors Mikus Austers, strādāt kopā ar Porziņģi bijis ļoti iedvesmojoši: “Darbs pie īsfilmas bija lieliska iespēja iepazīt Kristapu tuvāk. Viņš viennozīmīgi ir ne tikai talantīgs basketbola spēlētājs, bet arī cilvēks, kurš spēj iedvesmot ar savu neatlaidību un mērķtiecību.”

VIDEO: Porziņģim jauna dziesma un filma, Bertānam labs sākums Spurs komandā

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl