Komentāri

Par godu talantīgajam latviešu basketbolistam Kristapam Porziņģim tapusi jauna dziesma un jauna dokumentālā filma, savukārt Dāvis Bertāns pierāda savu meistarību Sanantonio Spurs rindās pirmssezonas pārbaudes spēlēs.

Īsfilma “Kristaps Porziņģis. There’s no place like home” (“Kristaps Porziņģis. Nekur nav tik labi kā mājās”) uzņemta šā gada vasarā pēc sportista veiksmīgi aizvadītās pirmās sezonas Ņujorkas Knicks.  Filma attēlo daļu no Porziņģa ikdienas Liepājā, kā arī vairākus pasākumus, ko sportists aizvadījis šajā vasarā. Gatavojoties nākamajai NBA sezonai, sportists Liepājā izmantojis trenažieru zāli, basketbola zāli, peldbaseinu, SPA kompleksu un stadionu.

Dokumentālās īsfilmas veidotāji ir animāciju un video izstrādes studija Sense Media. Kā pastāstīja īsfilmas režisors Mikus Austers, strādāt kopā ar Porziņģi bijis ļoti iedvesmojoši: “Darbs pie īsfilmas bija lieliska iespēja iepazīt Kristapu tuvāk. Viņš viennozīmīgi ir ne tikai talantīgs basketbola spēlētājs, bet arī cilvēks, kurš spēj iedvesmot ar savu neatlaidību un mērķtiecību.”

VIDEO: Porziņģim jauna dziesma un filma, Bertānam labs sākums Spurs komandā

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl