Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

6. februāra ”Overtime TV” raidījumā sporta pazinēji Valdis Valters, Armands Puče un Guntis pārrunāja, kuri latviešu basketbolisti nākamajā sezonā varētu pievienoties Dāvim Bertānam un Kristapam Porziņģim viņpus okeānam.

Šobrīd visreālākais kandidāts uz spēlēšanu NBA nākamajā sezonā ir Anžejs Pasečņiks, kurš šobrīd savu meistarību slīpē Spānijas čempionātā. Kā raidījumā minēja Valters, tad Pasečņiks ir ļoti universiāls spēlētājs, kurš var pretendēt pat uz 20. vietu šīs vasaras NBA draftā. Otrs kanidāts ir Barselonas akadēmijā spēlējošais Rodions Kurucs, taču viņš, visticamāk, pieteiksies nākamā gada draftam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Foto

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 4

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl