Komentāri

17. aprīļa ”Overtime TV” raidījumā sporta eksperti Valdis Valters, Armands Puče un Guntis pārrunāja Latvijas hokeja izlases sniegumu pārbaudes spēlēs pret Zviedriju, kā arī uzslavēja valstsvienības galveno treneri Bobu Hārtliju.

Izlase pilnā sastāvā vakar sanāca kopā “Arēnā Rīga”, kur trenēsies līdz pārbaudes mačiem ar francūžiem. Komandā tiek gaidīts arī Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Bufalo “Sabres” uzbrucējs Zemgus Girgensons, kuram pirms astoņām dienām noslēdzās NHL sezona. Viņš komandas rindas varētu papildināt šīs nedēļas beigās.

Latvijas hokeja izlase, gatavojoties pasaules čempionātam, ir aizvadījusi sešas no desmit plānotajām pārbaudes spēlēm. Vispirms ar 0:5 un 1:2 Rīgā tika zaudēts Krievijas olimpiskajai izlasei, pēc tam Daugavpilī Eiropas Hokeja izaicinājuma (EHC) ietvaros ar 1:0 uzvarēta un ar 0:3 zaudēts Baltkrievijai, kam sekoja zaudējums ar 1:4 un uzvara ar 4:3 pret Zviedriju.

Video

Latvijas izlasei pēc spēlēm ar Franciju 30.aprīlī un 1.maijā būs arī mači izbraukumā pret Vāciju. Pasaules čempionātā Ķelnē A apakšgrupā Latvija tiksies ar Krieviju, ASV, Zviedriju, Slovākiju, Vāciju, Dāniju un Itāliju.

Lasi vēl