Komentāri

No mūsu Zelta komandas pirmajās Eiropas meistarsacīkstēs 1935.gadā līdz Kristapa Porziņģa un Dāvja Bertāna spēlēm Nacionālajā basketbola asociācijā – vairāk kā 50 eksperti ir noteikuši Latvijas basketbola visu laiku simbolisko starta piecinieku!

Latvijas basketbola leģendas, treneri, amatpersonas, žurnālisti – kopā vairāk kā 50 eksperti izvēlējās Latvijas simbolisko starta piecinieku. Visgrūtākā izvēle bija vieglā uzbrucēja pozīcijā, kurā Ainars Bagatskis saņēma tikai par divām balsīm vairāk kā Andris Jēkabsons. Savukārt ļoti pārliecinoši spēka uzbrucēja pozīcijā uzvarēja Kristaps Porziņģs, kurš saņēma 90% balsu. Vēlreiz sakām paldies žurnālistam un grāmatu autoram Guntim Keiselam, kura padomi un ieteikumi ievērojami atviegloja šī darba paveikšanu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Latvijas basketbola visu laiku simboliskais starta piecinieks:

Saspēles vadītājs – Valdis Valters 65 %
Uzbrūkošais aizsargs – Gundars Vētra 52 %
Vieglais uzbrucējs – Ainars Bagatskis 40 %
Spēka uzbrucējs – Kristaps Porziņģis 90 %
Centrs – Jānis Krūmiņš 65 %

 

SKATIES, KĀ BALSOJA VISI 52 EKSPERTI!

 

Vienlaicīgi portālā Skaties.lv iespēja balsot bija arī visiem līdzjutējiem. Jāatzīst, ka līdzjutēju balsojums no ekspertu izvēles atšķīrās tikai vienā pozīcijā – līdzjutēji bijušā Rīgas ASK un PSRS izlases spēlētāja Jāņa Krūmiņa vietā iebalsoja Andri Biedriņu.

Līdzjutēju izvēle:

Saspēles vadītājs – Valdis Valters 61 %
Uzbrūkošais aizsargs – Gundars Vētra 49 %
Vieglais uzbrucējs – Ainars Bagatskis 64 %
Spēka uzbrucējs – Kristaps Porziņģis 93 %
Centrs – Andris Biedriņš 53 %

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl