Komentāri

No mūsu Zelta komandas pirmajās Eiropas meistarsacīkstēs 1935.gadā līdz Kristapa Porziņģa un Dāvja Bertāna spēlēm Nacionālajā basketbola asociācijā – vairāk kā 50 eksperti ir noteikuši Latvijas basketbola visu laiku simbolisko starta piecinieku!

Latvijas basketbola leģendas, treneri, amatpersonas, žurnālisti – kopā vairāk kā 50 eksperti izvēlējās Latvijas simbolisko starta piecinieku. Visgrūtākā izvēle bija vieglā uzbrucēja pozīcijā, kurā Ainars Bagatskis saņēma tikai par divām balsīm vairāk kā Andris Jēkabsons. Savukārt ļoti pārliecinoši spēka uzbrucēja pozīcijā uzvarēja Kristaps Porziņģs, kurš saņēma 90% balsu. Vēlreiz sakām paldies žurnālistam un grāmatu autoram Guntim Keiselam, kura padomi un ieteikumi ievērojami atviegloja šī darba paveikšanu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Latvijas basketbola visu laiku simboliskais starta piecinieks:

Saspēles vadītājs – Valdis Valters 65 %
Uzbrūkošais aizsargs – Gundars Vētra 52 %
Vieglais uzbrucējs – Ainars Bagatskis 40 %
Spēka uzbrucējs – Kristaps Porziņģis 90 %
Centrs – Jānis Krūmiņš 65 %

 

SKATIES, KĀ BALSOJA VISI 52 EKSPERTI!

 

Vienlaicīgi portālā Skaties.lv iespēja balsot bija arī visiem līdzjutējiem. Jāatzīst, ka līdzjutēju balsojums no ekspertu izvēles atšķīrās tikai vienā pozīcijā – līdzjutēji bijušā Rīgas ASK un PSRS izlases spēlētāja Jāņa Krūmiņa vietā iebalsoja Andri Biedriņu.

Līdzjutēju izvēle:

Saspēles vadītājs – Valdis Valters 61 %
Uzbrūkošais aizsargs – Gundars Vētra 49 %
Vieglais uzbrucējs – Ainars Bagatskis 64 %
Spēka uzbrucējs – Kristaps Porziņģis 93 %
Centrs – Andris Biedriņš 53 %
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl