Komentāri

7. decembra Overtime TV raidījumā pie sporta ekspertiem Valda Valtera, Armanda Pučes un Gunta viesojās Latvijas kalnu slēpošana izlases galvenais treneris Dinārs Doršs. Speciālists pastāstīja par nejaušo pasaulslavenās vijolnieces Vanesas Mejas trenēšanu olimpiskajās spēlēs, gan to, ko ieguvis, strādājot ASV izlases sistēmā, gan par Latvijas kalnu slēpošanas nākotni.

Dinārs jau piecus gadus ir ASV kalnu slēpošanas izlases treneris tās sagatavošanās posmā. Mūsu treneris izstāsta par saviem pienākumiem šajā darbā. Uz Armanda jautājumu, ko viņš ir ieguvis, esot kopā ar ASV kalnu slēpotājiem, Dinārs atbild, – droši vien to pašu, ko basketbola treneris iegūtu, esot NBA sistēmā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Dinārs Doršs, kalni un zvaigznes

“Atliek vien ieskatīties pasaules rangā, lai varētu secināt, ka Latvijas kalnu slēpotāju sniegums progresē ļoti strauji. Nav nozīmes no kurienes ir sportists, vajadzīgs tikai darbs un pacietība, ” pastāstīja Doršs. Vēl Latvijas izlases treneris sacīja, ka pie mums aug vairāki talanti, kuri nākotnē varētu sevi labi pierādīt arī starptautiskās sacensībās.

Video: Dinārs Doršs viesojas Overtime TV

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl