Komentāri

17. marta raidījumā Overtime TV pie Armanda Pučes un Valda Valtera viesojās bijušais bobslejists, tagad bobsleja treneris un kamanu konstruktors Jānis Skrastiņš.

1984. gada Sarajevas olimpiskajās spēlēs Jāņa pilotētais četrinieks izcīnīja 12. vietu, piedalījies arī vairākos pasaules čempionātos. Vēlāk bijis Latvijas izlases treneris, tagad Beļģijas sieviešu izlases treneris un bobsleja kamanu konstruktors.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēdējā pasaules čempionātā bobslejā pirmajā astotniekā bija trīs Latvijas izlases ekipāžas – Oskars Melbārdis un Daumants Dreiškens, Uģis Žaļims un Intars Dambis, kā arī Oskars Ķibermanis un Vairis Leiboms. Tomēr Jānis Skrastiņš nebūt neuzskata, ka visi lauri pienākas kamanu būvētājiem – Jānis uzskata, ka Oskars Melbārdis ir šobrīd labākais bobsleja pilots pasaulē!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl