Komentāri

24. aprīļa raidījumā pie sporta pazinējiem Armanda Pučes, Valda Valtera un Gunta viesojās bijušais Latvijas izlases vārtsargs Edgars Masaļskis, kurš pagājušajā nedēļā emocionāli atvadījās no valstsvienības.

Edgars Masaļskis – Latvijas hokeja izlases balsts daudzu gadu garumā, par kuru droši var teikt – lielā mērā pateicoties Edžas spēlei, Latvija ir saglabājusi vietu pasaules hokeja Elitē. Edgars savas garajos karjeras gados piedzīvojis arī četrus Latvijas prezidentus, no kuriem vislabāk viņam atmiņā palikusi Vaira Vīķa-Freiberga! Kopā ar izlasi leģendārais vārtsargs pavadīja 20 gadus un izcīnīja vairākas neaizmirstamas uzvaras!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl