Komentāri

30. maija Overtime TV raidījumā pie sporta pazinējiem Valda Valtera, Armanda Pučes un Gunta viesojās Latvijas labākā soļotāja Agnese Pastare. Sportiste pastāstīja par izdeldētajiem apaviem, tulznām, soļošanas tehniku, treniņiem un Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm.

Mūsu sportiste augustā gaidāmajās Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs piedalīsies 20 kilometru soļošanas distancē un raidījumā Overtime TV atklāja, ka konkurence nav tik milzīga kā citos sporta veidos. Soļotājas labākais rezultāts ir 1.29,55, kas uzstādīts 2013. gada augustā Gdaņskā, Polijā. Tāpat latviešu sportiste pastāstīja par izdeldētajiem apaviem un par to, ka sezonā nākas mainīt divus apavu pārus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Overtime TV studijā viesojas soļotāja Agnese Pastare

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl