Komentāri

Armands Puče, Valdis Valters un Guntis turpina par sportu stāstīt profesionāļiem, amatieriem un mājsaimniecēm saprotamā valodā, saucot lietas īstajos vārdos un parādot Latvijas sporta zvaigznes vēl neredzētos rakursos!

3. aprīļa ”Overtime TV” raidījumā viesojās astoņkārtējais pasaules kausa un pieckārtējais pasaules čempions skeletonā Martins Dukurs. Latvietis pastāstīja par boikotu Sočos, kritienu Leikplesidā, izcīnītājiem tituliem, niansēm skeletonā un ģimeni.

Martins Dukurs Pasaules kausa kopvērtējumā triumfējis jau kopš 2010.gada un ir pārliecinošs rekordists. Piecas reizes Pasaules kausu ieguvis austrietis Kristians Auers, bet neviens cits to nav izcīnījis vairāk par divām reizēm. Tikmēr pasaules čempionātos latvietis triumfējis 2011. un 2012.gadā, bet vēl divas reizes šo titulu Dukurs izcīnīja iepriekšējās divās sezonās. M.Dukurs ir vienīgais sportists vēsturē, kuram par pasaules čempionu izdevies kļūt piecas reizes un tagad arī pirmais, kurš to paveicis trīs gadus pēc kārtas.

Video

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl