Komentāri

17. marta raidījumā Overtime TV pie Armanda Pučes un Valda Valtera viesojās basketboliste Ieva Krastiņa – TTT Rīga saspēles vadītāja un kapteine.

Basketbolu Ieva sāka spēlēt sešu gadu vecumā un palika pie šīs spēles, neskatoties uz spēku izmēģināšanu volejbola un tamborēšanas pulciņos. Jau mazliet nopietnākā vecumā Ieva Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā izmācījās par fizioterapeiti, kas palīdzēja konstatēt, ka Overtime TV ekspertam Valdim Valteram pleci ir diezgan saspringuši.

Ievas komanda TTT Rīga tikko uzvarējusi Latvijas – Igaunijas līgas regulārajā sezonā un nedēļas nogalē cīnīsies par uzvaru Final Six turnīrā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl