Komentāri

2. novembra Overtime TV studijā pie sporta ekspertiem Valda Valtera, Armanda Pučes un Gunta viesojās Latvijas drifta zvaigznes Jānis Eglīte un Kristaps Blušs. Autosportisti pastāstīja par braukšanu sānslīdē, par mīlestību pret driftu un par sporta veida aizkulisēm un interesantām niansēm.

Jānis Eglīte savas gaitas driftā uzsāka, kad bija pusaudzis un sacīja, ka braukt sānslīdē ir daudz aizraujošāk nekā vienkārši taisni. Interesanti, ka divkārtējam Austrumeiropas čempionam Kristapam Blušam Krievijā radusies iesauka baltais dēmons, bet Jānis Eglīte tiek dēvēts par Egli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Kristaps Blušs iekaro ASV trases

Abi sportisti izrādīja vienu no saviem svarīgākajiem drošības rīkiem automašīnā – ķiveri. Jānis Eglīte pastāstīja, ka īpaši apkrāsotā ķivere ir sievas dāvinājums, bet Kristapa Blušam tā veidota pēc sponsoru dizaina.

FOTO: Jānis Eglīte kļūst par Drift Allstars vicečempionu 

Kristaps Blušs šogad piedalījās sacensībās ASV, kur kopvērtējumā no 40 dalībniekiem izcīnīja 28. vietu, taču sacīja, ka visi sportisti ir meistarīgi un konkurence ir sīva. Turklāt turnīrs ir atšķirīgs no klasiskā drifta, tāpēc Kristapam tā bijusi pavisam jauna pasaule. Tikmēr Jānis Eglīte šogad startēja Eiropā un izcīnīja vicečempiona godu!

VIDEO: drifteri Jānis Eglīte un Kristaps Blušs viesojas Overtime TV

Dažas vērtīgas atziņas no intervijas:

  • Autosportā svarīgs ir ne tikai talants, bet arī finansējums – ja šie abi faktori ir līdzsvarā, tad iespējas uzvarēt ir daudz lielākas;
  • Drifteri sasveicinās tā it kā norautu “roceni” – tas ir mīts;
  • Spēcīgu iesauku autosportistu vidū vari iegūt, ja Tavi rezultāti gozējas TOPu tabulās
  • Aizrautību ar savu hobiju līdz sirds dziļumiem nevar noslēpt un apturēt nekas un neviens!
Foto: Skaties.lv

Foto: Skaties.lv

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl