Komentāri

2. maija Overtime TV raidījumā pie sporta pazinējiem Valda Valtera, Armanda Pučes un Gunta viesojās Kristaps Porziņģis, kurš atklāti pastāstīja par iemesliem, kāpēc šovasar nepalīdzēs Latvijas izlasei Riodežaneiro olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā.

Par vienu no galvenajiem iemesliem Porziņģis min gatavošanos nākamajai sezonai un lielo darbu vasarā, kas jāpaveic. Kristapa lēmumu aizstāvēja arī Valdis Valters, kurš uzsvēra sportista svarīgumu Latvijas basketbolam nākotnes perspektīvās. Porziņģis savā NBA debijas sezonā piedalījās 72 mačos, vidēji guva 14,3 punktus, izcīnīja 7,3 atlēkušās bumbas un bloķēja 1,9 pretinieku metienus. Sezonas pirmajos trijos mēnešos viņš tika nosaukts par labāko debitantu Austrumu konferencē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Porziņģis par atteikumu Latvijas izlasei

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl