Komentāri

2.decembra TV6 raidījumā Overtime TV pie Armanda Pučes, Valda Valtera un Gunta viesojās Latvijas florbola izlases kapteinis Oskars Fīrmanis.

Latvijas florbola izlase jau sestdien, 6.decembrī, aizvadīs pirmo maču Pasaules čempionātā. Vienā grupā ar Latviju ir pasaules titulētākās komandas Zviedrija un Somija, kā arī Vācija, kurai sāpīgi zaudējām pagājušajā pasaules čempionātā Šveicē.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl