Komentāri

16.decembra raidījumā Overtime TV viesojās Sidnejas un Pekinas Olimpisko spēļu dalībnieks, Māra Štromberga treneris Ivo Lakučs, un Latvijas labākā futboliste Olga Matīsa. Šeit redzams viss raidījums.

Ivo Lakučs saka, ka Māris Štrombergs ir fenomens, ja viņš ir vislabākajā formā, tad pretinieku viņam nav. Klēpī Ivo sēž potenciālais 2032.gada olimpietis – divarpus gadus vecais Rojs Lakučs!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā izrādās, arī daiļā dzimuma pārstāves var pelnīt naudu par futbola spēlēšanu. Pārstāvot Lietuvas klubu Šiauliai sieviešu Čempionu līgā, Olga Matīsa par spēlēšanu saņēma atalgojumu. Šobrīd simpātiskā futboliste ar savu Rīgas Futbola skolas komandu ir Latvijas čempione un kausa īpašniece,

Armands, Valdis un Guntis runā arī par Latvijas vīriešu izlases izredzēm Eiropas čempionātā basketbolā, sievietēm bobslejā, dopingu Latvijas sportā un Bermudu trijstūri futbolā.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl