Ostapenko: Ir piepildījies mans sapnis!

Komentāri

“Ir piepildījies mans sapnis,” par sensacionālo triumfu Francijas atklātajā tenisa čempionātā saka Aļona Ostapenko. Ar uzvaru prestižajā turnīrā jaunā tenisiste ir ne vien pārrakstījusi Latvijas sporta vēsturi, bet arī nonākusi pasaules masu mediju uzmanības centrā.

Pēc uzvaras Francijas atklātā tenisa čempionāta sieviešu vienspēļu turnīrā Aļona Ostapenko vēlas turpināt spēlēt bezbailīgu tenisu ar spēcīgiem sitieniem un viņa ir droša, ka gūs vēl “Grand Slam” titulus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā tenisiste izteicās pēc finālspēles, kurā viņa uzvarēja rumānieti Simonu Halepu. Ostapenko vienlaikus neslēpa, ka pagaidām vēl nespēj noticēt vēsturiskajam sasniegumam.

Aļona Ostapenko

Aļona Ostapenko
tenisiste, “Grand Slam” titula ieguvēja

Esmu ļoti priecīga par uzvaru. Joprojām tam nespēju noticēt, jo tas bija mans sapnis, kas tagad ir piepildījies. Es domāju, ka to aptveršu tikai pēc pāris dienām vai pāris nedēļām.

Foto

Pateicoties vēsturiskajam triumfam, Aļonas Ostapenko ir nonākusi pasaules masu mediju uzmanības centrā. “Latviešu pasaka mīlestības pilsētā”, vēsta Šveices laikraksta “Tages Anzeiger” virsraksts. Publikācija vēsta: “Tikai 20 gadus vecā Aļona Ostapenko uzvar Francijas atklātā tenisa čempionāta finālā. Tenisa debesīs ir uzlēkusi jauna zvaigzne.”

Savukārt britu “The Guardian” raksta: “Aļona Ostapenko sasniedz jaunas virsotnes, negaidīti triumfējot Francijas atklātajā turnīrā.” “Tā bija viena no visneticamākajām “grand slam” uzvarām jaunāko laiku vēsturē, bet viņas attieksme – visu vai neko – ļāva iemantot neskaitāmus fanus “Roland Garros” turnīrā,” tā – “The Guardian”.

“The New York Times” par Latvijas tenisistes uzvaru ziņo, izmantojot līdzību ar alpīnismu. “Izlaižot bāzes stacijas, Aļona Ostapenko taisnā ceļā sasniegusi vienu no tenisa galvenajām virsotnēm, iegūstot savu pirmo “Grand slam” titulu.” Un “The New York Times” 20 gadīgo tenisisti salīdzina ar leģendāro Mariju Šarapovu: “Tāpat kā Šarapova, Ostapenko ir spēcīga un bezbailīga.”

Daudzās publikācijās arī uzsvērts, ka “Grand Slam” turnīros neizlikta tenisiste Francijas atklātajā čempionātā ir uzvarējusi pirmo reizi kopš 1933. gada.

Tāpat norādīts, ka viņas panākumi ir novērtēti arī materiāli. Pateicoties šai uzvarai Aļona Ostapenko ir nopelnījusi divus miljonus eiro.

 

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl