Komentāri
Oskars Melbārdis Altenbergā otrais arī četriniekos
Foto: EPA/LETA

Latvijas bobsleja pilotu Oskara Melbārža un Oskara Ķibermaņa ekipāžas svētdien izcīnīja otro un ceturto vietu Vācijas trasē Altenbergā notikušajās Pasaules kausa izcīņas trešā posma sacensībās četrinieku ekipāžām.

Melbārdis ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu pirmo braucienu veica 54,10 sekundēs, kas ilgstoši deva pirmo vietu, tomēr brauciena noslēgumā viņus par 0,14 sekundēm apsteidza mājinieka Niko Valtera vadītā ekipāža.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Otrajā braucienā Melbārža četrinieks sasniedza labāko rezultātu, finišējot pēc 54,05 sekundēm, bet summā viņi Valteram tomēr piekāpās par 0,04 sekundēm.

Trešo vietu izcīnīja Riko Peters no Šveices, kas uzvarētājam zaudēja 0,67 sekundes.

Tikmēr Ķibermanis ar stūmējiem Helviju Lūsi, Raivi Zīrupu un Vairi Leibomu pirmajā braucienā sasniedza pārliecinoši ātrāko starta laiku, kas brauciena laikā ilgstoši ļāva atrasties vadībā, bet noslēgumā ierindojās sestajā vietā. Arī otrajā braucienā viņiem bija viens no ātrākajiem starta laikiem, bet noslēgumā tika uzrādīts ceturtais rezultāts un uz šo vietu latvieši pakāpās arī summā. Viņi finišā uzvarētājiem zaudēja 0,76 sekundes.

Pirmajā braucienā kritienu piedzīvoja šosezon veiksmīgi iesākušā vācieša Maksimiljana Arnta ekipāža. Otrajā šī ekipāža uz starta vairs neizgāja.

“Pirmajā braucienā starts neizdevās un arī brauciens nebija tik labs, bet visu izlaboju otrajā,” uzreiz pēc sacensībām televīzijā pauda Melbārdis.

Pasaules kausa kopvērtējumā četriniekiem tagad Melbārdim ir 635 punkti, viņam ar 554 punktiem seko krievu pilots Aleksandrs Kasjanovs, kas šoreiz izcīnīja piekto vietu, bet trešais ar 520 punktiem ir Peters. Savukārt Ķibermanis pagaidām vēl ir ārpus pirmā desmitnieka.

Tāpat Melbārdis ir pārliecinoši pirmais arī apvienotajā divnieku un četrinieku ieskaitē.

Šis posms iesākās sestdien ar divnieku sacensībām, kur Melbārdis ar stūmēju Dreiškenu izcīnīja otro vietu, bet Ķibermanis ar Leibomu bija astotie.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl