Komentāri
Oskara Ķibermaņa četriniekam sudrabs pasaules čempionātā bobslejā junioriem
Foto: DPA/SCANPIX

Latvijas jaunais bobsleja pilots Oskars Ķibermanis svētdien izcīnīja sudraba godalgu Altenbergas trasē notikušajā pasaules junioru čempionāta četrinieku sacensībās.

Pirmo vietu izcīnīja Vācijas ekipāža ar pilotu Kristorfu Hāferu, bet Ķibermanis kopā ar stūmējiem Matīsu Mikni, Raivi Zīrupu un Vairi Leibomu no viņa atpalika par trim sekundes simtdaļām.

Vēl pēc pirmā brauciena Latvijas ekipāža atradās pirmajā vietā, taču iekrāto pārsvaru zaudēja otrajā braucienā. Ķibermaņa pilotētais četrinieks abos braucienos uzrādīja ātrākos starta laikus. Tikmēr trešo vietu svētdien izcīnīja austrietis Benjamins Maiers, no latviešiem atpaliekot par 0,85 sekundēm. Sestdien Ķibermanis kopā ar Leibomu bija trešie divnieku sacensībās.

2013.gadā pasaules junioru čempionātā gan divnieku, gan četrinieku konkurencē triumfēja latviešu braucējs Oskars Melbārdis, kurš šajā sezonā jau bijis labākais Pasaules kausa kopvērtējumā abās klasēs, bet pērn Ķibermaņa ekipāža guva trešo vietu divnieku sacensībās un otro vietu starp četriniekiem.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl