No Čempionu līgas A grupas astotdaļfinālā iekļūst arī Turīnas Juventus

Juventus komanda A grupas spēlē savā laukumā cīnījās 0:0 ar pagājušās sezonas turnīra finālistiem un Spānijas čempioniem Madrides Atletico, kas jau iepriekš bija nodrošinājuši izkļūšanu no apakšgrupas.

Citā šīs grupas spēlē Pireju Olympiakos no Grieķijas savā laukumā ar 4:2 uzvarēja Zviedrijas čempionus Malmo. Rezultātu 22. minūtē atklāja mājinieku komandas spāņu pussargs Davids Fusters, bet 59. minūtē 1:1 panāca pussargs Simons Krons. Četras minūtes vēlāk laukuma saimniekus vadībā atkārtoti izvirzīja argentīniešu uzbrucējs Alehandro Domingess, bet 81. minūtē neizšķirtu atjaunoja uzbrucējs Markuss Rosenberjs. Noslēdzošo trīs minūšu laikā Grieķijas pārstāvjiem uzvaru atnesa uzbrucējs Konstantīns Mitroglu un nīderlandiešu pussargs Ibrāhīms Afīlajs.

A grupā pirmo vietu ar 13 punktiem sešās spēlēs izcīnīja Atletico, Juventus ar desmit punktiem ierindojās otrajā pozīcijā, Olympiakos atpalika par punktu, bet Malmo tika pie trim punktiem.

Kā zināms, jūlijā UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra otrajā kārtā Malmo ļoti sīvā cīņā divu spēļu summā ar rezultātu 1:0 pieveica Ventspils futbolistus.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.