Komentāri
Nākamajā sezonā Pasaules kausa posmi bobslejā Sočos nenotiks
Foto: SIPA USA / SCANPIX

Finansiālu apsvērumu dēļ nākamajā sezonā olimpiskajā Soču trasē nenorisināsies Pasaules kausa posmi, ir pārliecināts Krievijas Bobsleja un skeletona federācijas prezidents Georgijs Bedžamovs.

Pagājušajā nedēļas nogalē olimpiskajā Soču trasē Sanki norisinājās šīs sezonas pēdējais Pasaules kausa posms bobslejā un skeletonā. Kā iepriekš medijiem bija apgalvojis Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas (FIBT) prezidents Ivo Feriāni, jumta organizācija vēlētos katru gadu aizvadīt Pasaules kausa posmus Sočos.

“Ir par 99,9 procentiem skaidrs, ka nākamajā sezonā Sočos nenotiks Pasaules kausa posmi. Paldies sporta ministram Vitālijam Mutko, kurš palīdzēja šā posma rīkošanā. Šoreiz dalībnieki ieradās uz mūsu rēķina, tas ir ļoti dārgs pasākums. Mums vajag veiksmīgi sarīkot 2017. gada pasaules čempionātu Sočos,” aģentūrai R-Sport atzinis Bedžamovs.

Jau iepriekš izskanējis, ka šogad Krievijas puse valstu delegācijai un tehnikai uz sava rēķina nodrošināja tiešo lidmašīnu no Minhenes līdz Sočiem.

Kā ziņots, nedēļas nogalē olimpiskajā Soču trasē Pasaules kausa sezonu veiksmīgi noslēdza Latvijas sportisti. Skeletonists Martins Dukurs izcīnīja otro vietu, trešajā vietā ierindojās Tomass Dukurs. Savukārt bobslejista Oskara Melbārža pilotētās ekipāžas izcīnīja otro vietu divnieku un uzvaru četrinieku sacensībās.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl