Komentāri

Sestdien aizvadīts pasaules spīdveja čempionāta septītais posms, kas norisinājās Zviedrijas pilsētā Malillā. Uzvaru finālā izcīnīja poļu braucējs Bartošs Žmaržliks, kurš pēdējā aplī ”nocēla” triumfu mājiniekam Antonio Lindbekam.

Fināla braucienā Žmaržliks aiz sevis atstāja minēto Lindbeku, bet trešajā vietā ierindojās Fredriks Lingrēns, taču ceturtais palika Macijs Janovskis, kurš uzvarēja sestajā posmā Lielbritānijā. Kopumā šajā posmā visvairāk punktu iekrāja Antonio Lindbeks, tiekot pie 19 punktiem, bet cits zviedrs Lingrēns izcīnīja 18. Fināla brauciena uzvarētājs Bartošs Žmaržliks tika pie 15 punktiem, bet fiasko piedzīvoja Džeisons Doils, saņemot vien piecus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: dramatiskais fināla brauciens Zviedrijas posmā

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl