Komentāri

Ar iespaidīgu video izcēlušies vairāki drifteri, kuri uzrīkojuši kārtīgas sacīkstes Skrundas armijas pilsētiņā un to visu iemūzinājuši. Video sižetā ar savu BMW spēkratu piedalījies arī latviešu drifta meistars Kristaps Blušs.

Video tapis studijā “Robyworks”, bet pirmizrāde piedzīvota ASV medijā “Donut Media”. Nepilnas diennakts laikā video ”Facebook” savācis jau vairāk nekā 270 tūkstošu skatījumu. Vizuāli skaistajā materiālā uzmanības centrā ir trīs drifteri, kuri rāda savu klasi Skrundas armijas pilsētiņā, kā arī brauc apkārt Ļeņina galvas atveidei, kas novietota Zeltiņu raķešu bāzē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl