Komentāri

Ar iespaidīgu video izcēlušies vairāki drifteri, kuri uzrīkojuši kārtīgas sacīkstes Skrundas armijas pilsētiņā un to visu iemūzinājuši. Video sižetā ar savu BMW spēkratu piedalījies arī latviešu drifta meistars Kristaps Blušs.

Video tapis studijā “Robyworks”, bet pirmizrāde piedzīvota ASV medijā “Donut Media”. Nepilnas diennakts laikā video ”Facebook” savācis jau vairāk nekā 270 tūkstošu skatījumu. Vizuāli skaistajā materiālā uzmanības centrā ir trīs drifteri, kuri rāda savu klasi Skrundas armijas pilsētiņā, kā arī brauc apkārt Ļeņina galvas atveidei, kas novietota Zeltiņu raķešu bāzē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl