Komentāri

Aizvadītājā F1 ASV posmā savu rūgtumu par Luisa Hamiltona uzvaru kopvērtējumā nespēja noslēpt brita komandas biedrs Niko Rosbergs. Laimīgais čempions Luiss pirms preses konferences pasvieda cepuri komandas biedram Niko, bet vācieša nervi neizturēja, kurš to meta pretējā virzienā!

Čempionāta kopvērtējumā pēc 16 posmiem uzvaru ar 327 punktiem nodrošinājis Hamiltons, kuram pār otrajā vietā esošo Fetelu ir 76 punktu pārsvars. Tikmēr Rosbergs ar 247 punktiem ir trešais. Britu sportists triumfu kopvērtējumā nodrošināja trīs posmus pirms sezonas noslēguma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Niko Rosbergs met ar cepuri šīs sezonas F1 čempionam

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl