VIDEO: Reiņa Nitiša sadursme un izstāšanās Pasaules RX Kanādā

Pievienot komentāru
VIDEO: Reiņa Nitiša sadursme un izstāšanās Pasaules RX Kanādā
Foto: OlsbergsMSE

Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāta (Pasaules RX) septītā posma pusfinālā jau pirmā apļa laikā Latvijas sportists Reinis Nitišs piedzīvoja sadursmi ar Timiju Hansenu, pēc kuras no turpmākās cīņas par uzvaru sacensībās bija spiests izstāties.

Pusfinālu Reinis uzsāka no trešās starta vietas. Vispirms kontaktcīņā iesaistījās no pirmās starta rindas startējušie Peters Solbergs un Hansens. Solbergs sagriezās un zaudēja vairākas sekundes, tikmēr Hansena automašīnai tika nolauzts ritenis. Hansens, nekontrolējot savu automašīnu, uztriecās virsū Reiņa vadītajam spēkratam, to ietriecot trases betona nožogojumā. Diemžēl, pēc kontakta Nitiša Ford Fiesta ST tika nodarīti nopietni bojājumi, un viņš bija spiests izstāties.

Reinis Nitišs Kanādā izcīnīja 13 punktus – 12 punktus par piekto vietu pēc četrām kvalifikācijas kārtām, kā arī punktu par sesto vietu pusfinālā. Septiņu posmu laikā Nitišs iekrājis 109 punktus un Pasaules RX kopvērtējumā šobrīd ierindojas 6. vietā. Čempionāta līderpozīcijā ar 176 punktiem joprojām atrodas 2014. gada pasaules čempions rallijkrosā Pēters Solbergs.