Komentāri

Šodien Biķernieku sporta kompleksā tika paziņots par Latvijas iekļaušanu Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāta kalendārā un par posma norisi Biķernieku trasē, sākot ar 2016. gadu.

Svinīgajā pasākumā Biķerniekos pirmajā simboliskajā četru apļu braucienā kopā ar latviešu rallijkrosa braucēju Reini Nitišu devās arī Peters Solbergs – 2003. gada pasaules čempions rallijā un 2014. gada pasaules čempions rallijkrosā, kurš ļoti atzinīgi izteicās par rallijkrosa rīkošanu Rīgā un abiem mūsu braucējiem – Reini Nitišu un Jāni Baumani!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sacensību rīkotāji RA Events un pasaules rallijkrosa čempionāta rīkotāji IMG noslēguši ilgtermiņa līgumu, kas paredz posma rīkošanu Latvijā no 2016. līdz 2018. gadam.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl