Komentāri

Latvijas autosporta zvaigznes Reinis Nitišs un Jānis Baumanis iemēģinājuši Biķernieku trases jaunos tramplīnus, kurus pasaules rallijkrosa braucējiem būs jāpārvar oktobrī.

Šogad pasaules rallijkrosa čempionāta posms pirmoreiz tiks aizvadīts arī Latvijā, sportistiem 1. un 2.oktobrī viesojoties Biķernieku trasē. Kopumā sezonā būs 12 posmi, no kuriem lielākā daļa notiks Eiropā, bet pa reizei sacensības paredzētas arī Kanādā un Argentīnā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pēc trešā posma līderis ar 78 punktiem ir Ēkstrems, viņam piecus punktus zaudē pēdējo divu gadu pasaules čempions Sūlbergs, bet trešais ar 58 punktiem ir vēl viens zviedrs Jūhans Kristofešsons. Baumanis ar 27 punktiem atrodams desmitajā pozīcijā, bet Nitišs iekrājis 12 punktus, kas ļauj būt 17.pozīcijā.

VIDEO: Nitišs un Baumanis iemēģina Biķernieku trases tramplīnus

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl