Komentāri

Latvijas rallijkrosa braucējs Reinis Nitišs svētdien guva trešo vietu Beļģijā notiekošā pasaules rallijkrosa čempionāta trešā posma finālbraucienā prestižākajā SuperCar klasē, bet latvietis Jānis Baumanis svinēja otro uzvaru pēc kārtas Eiropas čempionāta Super 1600 klasē.

Olsbergs MSE komandu pārstāvošais Nitišs kvalifikācijā ierindojās vien 11.vietā, kas savu pusfinālu lika sākt no pēdējās rindas. Pusfināla ievadu Nitišs iesāka neveiksmīgi, izstumjot no trases Manfredu Štolu. Kaut likās, ka Nitiša cerības uz finālu praktiski ir zudušas, divi viņa konkurenti pārsita riepas, kas latvietim ļāva izraut trešo vietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī finālu Nitišs sāka no trešās rindas un ārmalas, tomēr, fināla pirmo apļus aizvadīja sekmīgi, pakāpjoties uz augsto trešo pozīciju. Uzvaru svinēja Tomass Heikinens no Somijas, kuram sekoja slavenais norvēģis Peters Solbergs.

Tikmēr paralēli notikušajā Eiropas čempionāta otrajā posmā Super 1600 klasē svētdien uzvaru guva Baumanis no Set Promotion komandas.

Kvalifikācijā Baumanis ierindojās otrajā vietā, atpaliekot vien no dāņa Ulrika Linnemana.

Turpinājumā Linnemans pusfinālā izstājās, Baumanim gūstot stabilu uzvaru savā braucienā. Pēc tam arī finālā Baumanis uzvarēja, pēdējā aplī apsteidzot Ņikitu Misjuļu.

Čempionāta kopvērtējumā pēc diviem posmiem Baumanim ir 53 punkti un viņš par desmit punktiem apsteidz tuvāko sekotāju Andrē Diburgu no Francijas.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl