Komentāri

Sanmarīno motošosejas braucējs Alekss de Andželiss nokļuvis kritiskā stāvoklī pēc sestdien Japānas Grand Prix treniņbraucienos MotoGP klasē piedzīvota kritiena. Avārija notika sestdien ceturto brīvo treniņbraucienu laikā, bet svētdien ārsti pavēstīja, ka pārbaudes atklājušais asiņošanu sportista smadzenēs. Pagaidām vēl nav zināms vai būs nepieciešama neiroķirurģiska iejaukšanās.

Kā atzinuši ārsti, vēl sestdien veiktās pārbaudes neuzrādīja asiņošanu. Tiek vēstīts, ka pagaidām ir par ātru progresēt vai sportistam tiks atstātas kādas neatgriezeniskas sekas. Tāpat 31 gadu vecais de Andželiss avārijā lauza piecus skriemeļus un divas ripas. Viņam konstatēts arī neliels krūšu kaula un kreisā atslēgas kaula lūzums. Vēl sportists saplēsis plaušu, tomēr viņa pārstāvētā E-Motion komanda iepriekš ziņoja, ka de Andželiss elpo patstāvīgi. Pēc ierašanās slimnīcā braucējs spējis atpazīt savus draugus un ģimeni, bet neatcerējās incidentu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

 

VIDEO

De Andželis savā MotoGP karjerā reizi kāpis uz goda pjedestāla, kad 2009.gadā izcīnīja otro vietu posmā ASV. Šosezon viņš spēja tikt pie diviem kopvērtējuma punktiem, ieņemot 27.vietu starp visiem braucējiem.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl