Komentāri

Apgriezienus uzņem pasaulē slavenākās un bīstamākās motosacīkstes – Menas salas Tourist Trophy (IOMTT), kuras Īrijas jūrā esošajā salā notiek jau kopš 1907. gada. Iespaidīgi dabas skati un mainīgi dabas apstākļi sagaida braucējus trasē, kuras viena apļa garums ir apmēram 60 km.

Trase vijas pa satiksmei slēgtiem koplietošanas ceļiem, kur braucēji nereti sasniedz 300 km/h. Lai arī laikapstākļi ieviesa korektīvas treniņu laikā, sacīkšu braucieni ir sākušies, un svētdien prestižajā SRT Superbike TT klasē uzvaru izcīnīja jaunzēlandietis Būss Enstijs. Diemžēl arī šogad neiztika bez upuriem, treniņos gāja bojā franču sportists Frenks Petrikola.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl