VIDEO: Markess ceturto gadu pēc kārtas triumfē Ostinā

Komentāri

Spāņu sportists Marks Markess svētdien ceturto gadu pēc kārtas uzvarēja pasaules motošosejas čempionāta prestižākās klases MotoGP ASV etapā, kas bija šīs sezonas trešais posms.

Divkārtējais pasaules čempions Markess, kurš pārstāv Repsol Honda komandu, sacensības jau uzsāka no pirmās starta pozīcijas un finišā par 6,107 sekundēm apsteidza Movistar Yamaha braucēju Horhi Lorenso no Spānijas. Savukārt trešais finišēja Ducati pārstāvis Andrea Jannone no Itālijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Markess ceturto gadu pēc kārtas triumfē Ostinā

Markess svētdien guva otro uzvaru pēc kārtas, jo pirms nedēļas viņš triumfēja arī posmā Argentīnā. Markess 2013.gadā 20 gadu vecumā uzvarēja Ostinā un kļuva par visu laiku jaunāko pilotu, kurš uzvarējis MotoGP sacensībās. Pēc tam viņš gan kvalifikācijā, gan sekojošajā sacīkstē triumfējis arī 2014., 2015. un nu arī 2016.gadā.

Sezonas pirmajā etapā Katarā uzvaru guva Lorenso, bet pirms nedēļas Argentīnā panākumu svinēja Markess. Čempionāta kopvērtējumā pēc trim etapiem līderpozīcijā ar 66 punktiem nostiprinājies Markess, kuram nu ar 45 punktiem seko Lorenso. Savukārt trešais ar 33 punktiem ir deviņkārtējais pasaules čempions Rosi.

Lasi vēl