Komentāri

Latvijas čempionātā motokrosā Gulbenes Staru trasē blakusvāģu sacensībās Igora Rodionova un Artūra Lintera motocikls pēc abu sportistu kritiena izlidoja no trases, laimīgi neievainojot nevienu no skatītājiem.

Rodionovs/Linters pirmos apļus bija brauciena līderi, kad pirms tramplīna, aizbraucot pa nepareizu trajektoriju, ekipāža pēc lēciena piezemējās pārāk ātri. Vispirms nokrita pilots Rodionovs, kādu brīdi kulbā vēl turējās kantētājs Linters, tomēr krita arī viņš, un motocikls jau bez abiem sportistiem izlidoja no trases.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto:

Laimīgā kārtā motocikls neievainoja nevienu no skatītājiem. Arī Igors Rodionovs un Artūrs Linters tika cauri ar izbīli un sasitumiem. Nākamie starti Igoram un Artūram paredzēti jau šonedēļ Igaunijas čempionātā, bet mājās ekipāžu redzēsim Latvijas čempionātā Viļakā un Pasaules čempionāta posmā Stelpē.

Video:

Gulbenes motokrosā pēc Rodionova/Lintera izstāšanās uzvaru izcīnīja Māris Rupeiks/Kaspars Liepiņš, otrajā vietā atstājot brāļus Jāni un Lauri Daiderus, bet uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa igauņu ekipāža K.Variks/E.Koivs.

Foto: Latvijas čempionāta posms Gulbenes Staru trasē

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl